Call Us: (+48) 792 281 303 - tomasz.diserens@englishpad.pl

Korekta.

Doskonal swoją pracę

Project Description

Zrozumiałe, że profesjonalistów w swojej pracy cieszy perfekcja. W związku z tym postawiliśmy sobie ambitny cel doskonalenia Państwa profesjonalnego wizerunku.

Jeśli Twoja praca wymaga końcowego przeglądu przed publikacją pozwól nam ją sprawdzić w takiej dziedzinie jak pisownia, kapitalizacja, dzielenie wyrazów, gramatyka i interpunkcja.

Pracujacy dla nas korektorzy są wysoko wykształconymi rdzennymi Brytyjczykami, posługującymi sie ojczystym angielskim na co dzień, rownież posiadającymi rozlegle doświadczenie edytorskie.

Wprowadzimy poprawki gramatyczne, dokonamy korekty błędnej pisowni w tekście, który nam przedłożysz i zapewnimy, że interpunkcja (jak np seryjny przecinek) wzory pisowni (przykładowo zarówno te w brytyjskim jak i amerykańskim angielskim) sa spójne w ramach dokumentu i spełniają warunki jakichkolwiek wskazań, którymi sie posługujesz.

Dodatkowo zwrócimy szczególną uwagę na układ i formatowanie celem zapewnienia dokładności Twojej pracy pod względem szczegółowości, jasności i skuteczności przekazu.

Ta usługa jest adresowana przede wszystkim do tych, których praca została już przetłumaczona przez ‚native speaker’a, lub została całkowicie wyedytowana. Jesli myślisz, że twój tekst wymaga dodatkowych stylistycznych zmian, nasze usługi edytorskie mogą odpowiadać Twoim potrzebom. Jeśli nie jesteś pewny, nie martw sie tym! Sprawdzimy to wyznaczając ofertę cenową dla Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowany tą uslugą, proszę wybierz jedną z następujacych opcji:

Jak to działaPrzeslij dokument

Back to Top