Call Us: (+48) 792 281 303 - tomasz.diserens@englishpad.pl

Edycja.

Project Description

Edytowanie jest ważnym etapem w procesie publikowania dokumentów. Podczas gdy w korekcie naszym celem jest unikniecie błędów, proces edycji tekstu sprawia,że edytowany dokument nabierze naturalnego i płynnego charakteru.

Ponieważ języki różnią się pod względem struktury, praktycznie każdy tekst tłumaczony na angielski musi być poddany zarówno edycji, jak i korekcie. Zamiarem naszym jest uczynienie Twojego dokumentu nie do odróżnienia od tego, który byłby napisany przez angielskiego native speaker’a. To zadanie nie jest ani proste ani szybkie, jednak wskazane jest żeby właściwa prezentacja tekstu była nie tylko zrozumiała ale i dobrze przyjęta.

To może wymagać znalezienia synonimów dla często powtarzanych słów, zmiana kolejności słów lub struktury zdania. Naszym celem jest nie tylko zachowanie oryginalnego znaczenia, lecz także znalezienie najlepszego sposobu wyrażenia tego znaczenia. Zazwyczaj będziemy musieli komunikować się z autorem czy tłumaczem tekstu celem udoskonalenia szczegółów.

Oznacza to ponowne napisanie i opracowanie części tekstu celem harmonizacji Twojego stylu i treści, poprawne ustawienia paragrafów i zdań, oraz ustosunkowania się do zagadnień związanych z przekształceniami, wyborem słów, jasnością, brzmieniem oraz płynnością tekstu.

Gwarantujemy, że jeżeli zdecydujesz się wybrać nasze usługi edytorskie nie rozczarujesz się. Rezultatem tego będą fragmenty literatury, które pozostawią trwałe wrażenie na czytelniku, tak jakby zostały napisane przez eksperta języka angielskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, proszę wybierz jedną z następujacych opcji:

Jak to działaPrzeslij dokument

Back to Top