Call Us: (+48) 792 281 303 - tomasz.diserens@englishpad.pl

Jak to działa.

Powszechnie wiadomo, że praca może być czasami stresująca, szczególnie jeśli pracujemy w obcym języku, w związku z tym usprawnilismy naszą metodę  działania, tak żeby prosto zmierzać do celu bez negatywnych wpływów na jakość naszej pracy.

1. Złoż zamówienie

Wejdź na naszą stronę ‚Nowe Zlecenie’ i prześlij dokument przez formularz zamówieniowy, wskazując typ usługi, np swoje stylistyczne wymagania

2. Oferta cenowa

W przeciągu 2 godzin potwierdzimy jaką uslugę potrzebujesz. Oferta cenowa oraz szczegóły zamówienia bedą podane w naszym mejlu potwierdzającym.

3. Akceptacja & Zapłataych

Jeśli zaakceptujesz zamówienie spodziewana jest zapłata, po jej przesłaniu zostanie przesłane potwierdzenie zapłaty oraz termin wykonania zamówienia.

4. Wykonanie zlecenia

Zamowienie od Państwa będzie wykonane przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w wysokim standardzie w przeciągu wyznaczonego terminu czasu.

5. Przesłanie zamówienia klientowi

Kiedy dokonaliśmy korekty prześlemy Państwu dwie wersje dokumentu wersję z poprawkami od specjalisty jezykowego oraz ‚czystą’ wersję końcową.

6. Akceptacja zmian

Cecha ‚śledzonych’ zmian pozwoli Państwu zobaczyć i zaakceptować tylko pewne lub wszystkie poprawki zaproponowane przez korektora.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji ‚Śledź zmiany’ w programie Word naciśnij tutaj.

Bierzemy poważnie pod uwagę prywatność naszych klientow i traktujemy wszystko co nam przesyłają w największym zaufaniu. Miesiąc po wykonaniu zlecenia usuwamy z naszego systemu wszystkie pozostałości dokumentów .

Masz pytania? Nie zawahaj sie zapytać!

Back to Top